14 Dni Bez Mięsa, Chleba i Cukru nie jest trudne. Odzyskaj Na Nowo Swoją Energię.

Kup 14-Dniowy Program za tylko 99zł i zacznij się zmieniać

lub zapłać przez PayPal:

Jesteś w dobrym miejscu jeśli chcesz:

  • Poczuć przypływ nowej energii jakiej nie czułeś od dłuższego czasu
  • Poczuć lekkość ciała i umysłu
  • Bez wysiłku odkryć, że można jeść zdrowiej
  • Dać odpocząć swojemu ciału, pozwolić mu się zregenerować
  • Zmienić swoje przyzwyczajenia na dłuższy czas, dzięki czemu poczujesz się zdrowiej

Żeby była jasność: ten program nie ma na celu dyskredytowania mięsa. Ale trzeba wiedzieć, że:

Czy mięso jest złe? Nie, nie uważam tak. Nasi pra-przodkowie jedli mięso, stanowiło ono część ich diety i gdyby miało być niezdrowe myślę, że mielibyśmy na to już dawno dowody. Mięso, a zwłaszcza podroby jak np. wątróbka dostarcza mnóstwo cennych minerałów i witamin.

MIĘSO SZKODZI NIE DLATEGO, ŻE JEST MIĘSEM, ALE DLATEGO, ŻE CZĘSTO JEST BARDZO ZŁEJ JAKOŚCI I JEMY GO ZA DUŻO.

Kiedyś, w dawnych czasach mięso było składnikiem naszej diety, ale nie tak często jak współcześnie. Jeszcze nawet kilkadziesiąt lat temu nie spożywało się go w takich ilościach – naturalnie po części z jego ogólnej dostępności. Ale porozmawiajcie z Waszymi babciami jak było np. przed wojną i ile mięsa jadło się wówczas a ile dziś. I pomińmy już fakt jakość mięsa wówczas a współcześnie.

Najwięcej mięsa ludzie jedzą w Stanach, Australii, Nowej Zelandii i Danii. 

Warto zauważyć, że właśnie te kraje mają najwyższy odsetek ludzi chorych na raka piersi i prostaty.  Nie dlatego, że mięso jest niezdrowe. Dlatego, że jedzą zbyt dużo toksycznego mięsa z fabryk.

Mięso znacznie dłużej trawi się w naszych żołądkach, dłużej pozostaje na całym etapie trawienia. Organizm musi zużyć więcej energii na jego przetworzenie. 

Wreszcie nadmierne spożycie mięsa może prowadzić nie tylko do uczucia ociężałości, ale wielu chorób przewlekłych, w tym wspomnianych już wyżej nowotworów.

Dlatego warto zrobić sobie przerwę od mięsa. Ograniczyć je, a być może niektórzy postanowią je zupełnie wyeliminować - to indywidualna decyzja. Jednak 14 dni bez mięsa, chleba i cukru da nowe siły Twojemu ciału. Przekonaj się sam!

Piotr Szponarski
Rewolucja Zdrowia

Bez Mięsa. Bez Chleba. Bez Cukru. Tylko 14 Dni.

O mięsie powiedzieliśmy sobie już powyżej. Czy kwestię cukru w ogóle powinienem poruszać? Wydaje mi się, że nie. Wspomnę tylko, że cukier jest odpowiedzialny za wiele stanów zapalnych w organiźmie, a te z kolei są czynnikiem wyzwalającym niezliczoną ilość chorób przewlekłych. Jego wyeliminowanie choćby czasowe może Ci wyjść tylko na dobre.


A chlebek? Któż nie lubi smaku świeżego pieczywa. Popularne zboża nie wpływają jednak na poprawę naszego zdrowia, są przyczyną problemów układu trawiennego, a także bardzo, bardzo często połączone z mnóstwem substancji chemicznych dosłownie rujnujących nasze zdrowie. Co gorsza badania potwierdzają, że chleb.... nas ogłupia. Nie wierzysz? Zajrzyj do tego artykułu.

To naprawdę niewiele za Twoją zmianę: 99zł !


Za co podziękuje Ci Twoje ciało po 14 dniach?

To relatywnie krótki okres czasu i dobry wstęp do tego co warto utrzymywać, ale już po 14 dniach czuć różnicę. Naprawdę. A w czym konkretnie? Proszę bardzo:

1. Twoje ciało odetchnie

Więcej lekkich potraw, uniknięcie toksyn to oddech dla twojego ciała, zwolnienie obrotów i czas na rozpoczęcie procesów regeneracji, na które zawsze brakowało czasu i energii.

2. Więcej energii

Więcej energii dla Ciebie. To niewiarygodne, że wystarczy pozbyć się czasowo niektórych składników, a już po 14 dniach można poczuć różnicę w ilości sił, takich codziennych zwyczajnych sił. Na wszystko.

3. Lepszy nastrój

Czy wiesz, że więcej energii i lżejsze ciało poprawi także Twój nastrój? To wszystko są mechanizmy połączone, a wiele osób nie wie od czego zacząć, by rozpocząć proces zmian. Zacznij tutaj, kolejne kroki zrobisz już sam.

4. Nowa nauka, nowe przyzwyczajenia

To wszystko co wykonasz przez 14 dni może stać się poważnym fundamentem pod Twoją dalszą drogę ku zdrowszym wyborom i nawykom, ku poprawie zdrowia. Twojego i być może bliskich Tobie (niech biorą przykład!).

To nie pierwszy raz gdy zachęcamy Was do zmian

Takich programów, które dawały uczestnikom lepszą energię i zdrowie przeprowadzaliśmy na przestrzeni miniony lat już kilka - wspomnę tylko o programie 336, Piję Zielone Koktajle czy też 7 Dni Powrót Do Zdrowia. Do części z nich możesz sięgnąć zaglądając do działu Programów i Szkoleń lub Bezpłatnych Cyklów Wiedzy na naszym blogu.

Co o naszych programach i Rewolucji Zdrowia mówią uczestnicy?

Maria

O programie 7 Dni:

Myślę, że wszystkie Twoje pomysły spotkały się z dobrym przyjęciem. W moim przypadku bardzo pomogły mi osiągnąć cele zdrowotne. Tak trzymaj!

Urszula

O Rewolucji Zdrowia:

Dla mnie Rewolucja Zdrowia to źródło bezcennych informacji, to spotkania ze wspaniałymi ludźmi, którzy chcą i dzielą się swoją wiedzą, pasją. Poleciłam Rewolucję moim bliskim, oni polecają innym. Dziękuję panie Piotrze serdecznie :)

Halina

O programie Piję Zielone Koktajle

Chciałabym tylko podziękować za inspirację i zachętę do ciekawej  odmiany w nawykach żywieniowych. Jestem też szczęśliwa z tego powodu, że udało mi się zarazić nimi mojego męża i odciągnąć od słodyczy i ciast. Jest teraz też bardziej gotowy na zmianę nawyków żywieniowych.  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Oto co otrzymasz w poszczególnych dniach naszego programu

Oprócz poniższych zagadnień każdego dnia otrzymasz jeden przepis do przygotowania na dzień następny.

1

Dzień 1: Zaczniemy od nawodnienia

Niby banalne, niby każdy wie. Ale zaczynamy właśnie od tego, żeby przygotować się jednocześnie na dni kolejne. Oprócz tego opowiemy jak unikać toksyn w wodzie, czy woda butelkowana jest warta zakupu, jak zrobić super-wodę PBM, czy warto zainwestować w system filtracji wody i wiele więcej.

2-5

Dni 2-5: Poznajemy różnorodność

Poznajmy zielone warzywa liściaste, krzyżowe, korzeniowe, a także jeden dzień poświęcimy fasolom. Jak gotować, jak zachować ich największe wartości odżywcze - każdego dnia otrzymasz przepis, dzięki któremu odkryjesz je zupełnie na nowo.

6

Dzień 6: Ziarna

Ziarna  - odpowiednio przygotowane - mogą utrzymywać zdrową reakcję na stany zapalne, utrzymywać zdrowy układ trawienny i są jednym z najlepszych sposobów na uzyskanie i utrzymanie szczupłej sylwetki. Ale jest wiele dezinformacji, więc ta lekcja pokaże, czego szukać.

7-8

Dni 7-8: Sosy i kolorowa tęcza na talerzu

Zdrowe sosy mogą przekształcić pojedynczy składnik w wyrafinowane danie. Kolory, które widzisz w produktach roślinnych, to nie tylko wygląd. Każdy kolor ma właściwości odżywcze, które mogą odegrać kluczową rolę w zapewnieniu pełnego zdrowia.

9

Dzień 9: Zastępujemy nabiał

Przemysłowy nabiał nie jest pożyteczny dla naszego zdrowia — ale jeśli kochasz mleko, śmietankę, lody i ser, nie martw się. Oto jak żyć w zgodzie ze sobą, a jednocześnie dokonywać zdrowych wyborów.

10-11

Dni 10-11: Białka i zdrowe tłuszcze

Dowiedz się, ile naprawdę potrzebujesz białka i dlaczego tak naprawdę niebezpieczne jest spożywanie zbyt dużej ilości białka. Czas też zakończyć zamieszanie wokół pytania numer jeden, które ludzie zadają roślinożercom. Porozmawiamy także o codziennej porcji zdrowych tłuszczy, które należy sobie dostarczyć.

12-13

Dni 12-13: Oszczędzamy i rozsądnie gospodarujemy

Ta lekcja ujawnia sprawdzone i prawdziwe wskazówki, jak unikać marnowania żywności, drogich posiłków na wynos i spędzać mniej czasu na gapieniu się w otwartą lodówkę. Poddamy również ciekawy trick na "fast-food" z natury.

14

Dzień 14: Słodka nagroda

To dzień świętowania i sukcesu, który wymaga przygotowania nagrody. Zrobimy wspólnie pyszną i zarazem zdrową słodkość!

Bonus

Wraz z Programem - niespodzianka

Aby nie zabrakło Ci inspiracji na smaczne i zdrowe poranki to wraz z zakupem programu otrzymasz ode mnie ten dodatkowy eBook z pomysłami na bardzo, bardzo zdrowe i smaczne śniadanka. Nie znajdziesz w nim ani kanapek, ani jajecznicy, ale to co wypróbujesz powinno dać Ci energię, a ponadto pokaże jak różne zdrowe rzeczy można włączyć do porannych posiłków! 

Kilka słów o mnie...

Jestem założycielem bloga Polaku, lecz się sam! oraz pomysłodawcą Rewolucji Zdrowia. Od 2015 roku dzielę się z czytelnikami wiedzą na temat naturalnych sposobów radzenia sobie z problemami zdrowotnymi. Codziennie poświęcam mnóstwo czasu na znajdowanie nowych, wartościowych informacji, którymi mógłbym podzielić się z osobami szukającymi pomocy.

Dzięki Rewolucji Zdrowia wiele osób zmieniło swoje życie, poznało nowych ludzi, otworzyło się na nowe możliwości. To daje niesamowitą satysfakcję do dalszej pracy. Dziś jest świetna okazja, byś Ty także zrobił kolejny krok ku zdrowiu.

Dołącz teraz i wspólnie zyskajmy więcej energii.

Wystartuj wtedy gdy możesz. Bez presji.

Ten program nie ma na celu tego, abyś poczuł się zestresowany twardym reżimem dietetycznym. Ty masz zacząć zmieniać swoje przyzwyczajenia, a 14 dni ma stać się początkiem Twojej drogi ku jeszcze lepszym, pozytywnym zdrowotnie wyborom.

Nie zmarnuj potencjału, dokonaj pozytywnych zmian!

Kup teraz 14-Dniowy Program: to tylko 99zł

lub zapłać przez PayPal:

Rewolucja Zdrowia, 2022