Zakończyła się 12. edycja

internetowej konferencji

Rewolucja Zdrowia

Możesz jednak w dalszym ciągu dołączyć, aby wynieść Twoje zdrowie na wyższy poziom!

Zarejestruj się, aby otrzymać materiały i eBooki:

Zarejestruj się na konferencję
i odbierz te 2 ebooki za darmo! :-)

Jesień 2022


To były 3 dni pełne zdrowotnych inspiracji, podczas których poznaliśmy 6 wspaniałych prelegentów.

To była już 12 edycja Rewolucji Zdrowia, która jak dotąd przyciągnęła ponad 25 tysięcy słuchaczy!

O rewolucji zdrowia

Dzień dobry!

Nazywam się Piotr Szponarski i mam przyjemność poprowadzenia już 12. edycji internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia. Podczas minionych edycji miałem przyjemność gościć takie znakomitości jak Jerzy Zięba, dr Jerzy Jaśkowski, prof. Sergiej Batieczko, Beata Pawlikowska, Roman Nacht i wielu, wielu więcej.

Tym razem zapowiada się równie ciekawie, skupimy się na tym co możesz zrobić, aby mieć większą kontrolę nad swoim zdrowiem, niezależnie od otoczenia. To współcześnie szczególnie ważne. A to wszystko w celu poprawy jakości naszego życia.

Dlatego zapisz się na to wydarzenie w powyższym formularzu, a będziesz mógł uczestniczyć w nim nie wychodząc ze swojego domu. Warto dołączyć, zapraszam!

P.Szponarski

Kto wystąpił podczas 12. edycji Rewolucji Zdrowia?

Oto lista prelegentów Rewolucji Zdrowia Jesień 2022:

Andrea Bnin-Bnińska

Recall Healing i Totalna Biologia: Choroby Układu Pokarmowego

Tę Rewolucję otworzymy ponownie tematem Totalnej Biologii, głównie w ujęciu Recall Healing. Jak sama jej nazwa wskazuje pozwala ona uzyskać wpływ na proces uzdrawiania chorób poprzez przywołanie, uświadomienie i przepracowanie konkretnego zdarzenia i głęboko ukrytych emocji. Skupimy się na układzie pokarmowym i odpowiedzi gdzie poszukiwać źródeł problemów w tych chorobach (żołądek, trzustka, dwunastnica, itp.)

Zuzanna Rzepecka

Droga do Zdrowia - Jak ją zacząć?

To zaskakujące jak często nasze uprzedzenia nie pozwalają nam sięgnąć po metody, które pomogły tysiącom, ale ciągle nas coś powstrzymuje - a to niezrozumiałe przekonania, a to strach, a to brak wiary. Porozmawiamy jak 3 filary (post, ruch oraz podświadomość) mogą realnie wpłynąć na pozbycie się chorób przewlekłych. Zuzanna, która jest naturoterapeutką, opowie o doświadczeniach swoich klientów, samym procesie i dlaczego właśnie takie podejście ma szansę dać najlepsze rezultaty.

Paweł znyk

Wprowadzenie ziół do profilaktyki zdrowotnej

Pan Paweł prowadzi Zielarnię Pienińską, która promuje wysoko wibracyjne, dziko rosnące zioła, zbierane ręcznie. Wysoko wibracyjne dziko rosnące zioła podnoszą naturalną odporność organizmu i wspomagają walkę z wirusami. Zaletą tych preparatów roślinnych jest ich łagodne działanie, brak toksyn i skutków ubocznych. Porozmawiamy o samych ziołach jak i o tym jak możemy je wprowadzać w profilaktyce i procesach zdrowienia.

Celina Chacińska

Jak wspinać się na kolejne szczeble poziomów świadomości Hawkinsa?

Prowadzi terapie uzdrawiające naturalnymi metodami. Połączyła psychobiologię z dietoterapią. W swej praktyce stosuje podejście do człowieka całościowo uzdrawiając ciało, umysł i duszę. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia m.in. z wiedzy dr Davida Hawkinsa o mapie poziomów świadomości, psychobiologii, pracy z podświadomością, radykalnym wybaczaniu i psychosomatyce. Jest autorką książek "Świadome odżywianie - Świadome Życie" oraz "Dieta Ketogeniczna".

Irina Liszczuk

Jak wzbudzić w sobie miłość do świata w dzisiejszych czasach?

Irina pochodzi z Ukrainy, jest terapeutą manualnym, trenerem rozwoju świadomości. Jak mówi o sobie: “Żyję tu i teraz – i nie jest to hasło, to mój stan świadomości. Dzięki drodze, którą przeszłam w życiu osiągnęłam wysoki poziom świadomości i dzisiaj żyję w spokoju, harmonii, równowadze i obfitości.” Z Iriną porozmawiamy o tym jak patrzeć na współczesny świat, aby nie wpędzać się w lęki, negatywne nastawienie, a zamiast tego myśleć o sobie i swoim zdrowiu.

Anna Kurkowska

Detoksykacja po szczepieniach

Nie oceniając tego czy ktoś chciał czy musiał “skorzystać” ze szczepień z Panią Anną porozmawiamy o tym jak detoksykować organizm po przyjęciu kilku dawek szczepionek i na co szczególnie zwracać uwagę. Pani Anna jest naturoterapeutką i specjalistką preparatów Marion - od dr Jonasza, które szeroko już opisywaliśmy na naszych stronach.

Co o Rewolucji Zdrowia mówią widzowie?

Mamy już setki rekomendacji od uczestników, oto tylko kilka wybranych z nich:

Małgorzata

Gdynia

Cieszę się że jesteście. Dzięki za przydatne informacje na temat naturalnego leczenia. ze zniecierpliwieniem czekam na następne webinary, pozdrawiam serdecznie.

Henryk

Warszawa

Konferencję oceniam bardzo pozytywnie, takie wystąpienia mądrych ludzi którzy chcą pomóc cierpiącym na różne schorzenia edukując ich, są bardzo potrzebne. Ta edukacja jest bardzo cenna, bo otwiera oczy i pobudza do myślenia i działania. Dodaje energji i daje nadzieję.

Sylwia

Ełk

Bardzo potrzebna inicjatywa, super wykłady , oczywiście najlepsze te które dostarczają jak najwięcej informacji chociażby haseł które później samemu można rozwinąć szukając dalszej informacji w internecie.

Bonus

Zarejestruj się i odbierz 2 eBooki na dobry start!

Rejestrując się w Rewolucji Zdrowia otrzymasz ZA DARMO na start aż 2 ciekawe eBooki: "26 Sprawdzonych Sposobów Na Radzenie Sobie z Lękiem" oraz "Problemy Skórne - Wskazówki i Porady" - to wszystko w kontekście działań, które możesz podjąć sam, opierając się na szerokich doświadczeniach medycyny naturalnej. Solidna dawka wiedzy jeszcze przed rozpoczęciem konferencji.

Zapisz się i dowiedz jak obejrzeć powtórki

Daj się zainspirować przez 4 kolejne dni do działania i nowego otwarcia w Twoim życiu!

Partnerzy Konferencji

Wsparcie jest bardzo ważne. Bez niego trudno jest kroczyć naprzód.

Sklep ze sprawdzonymi artykułami wyłącznie z polecenia.

Organizatorem konferencji jest

Blog "Polaku, lecz się sam!"

2016 - 2023 Internetowa Konferencja Rewolucja Zdrowia