Gratulacje!

Udało się, Twój pierwszy email jest już w drodze, ale....

Emaile potrafią nieraz wpaść do spamu, poczty niechcianej lub podfolderów. jeśli nie otrzymasz emaila w ciągu 3 minut, to sprawdź najpierw folder poczty niechcianej (SPAM). Jeśli i tam go nie ma to zapoznaj się z tą instrukcją jak e-mail odnaleźć.

W chwili oczekiwania....


Czy znasz Klub Rewolucji Zdrowia? To nasze wyjątkowe miejsce, w którym gromadzimy tworzone przez wiele lat zasoby wiedzy o zdrowiu, ale także tworzymy zupełnie nowe, specjalnie dedykowane dla tej grupy osób, "która poważnie się za siebie bierze".

Tam znajdziesz filmy i webinary o zdrowiu, masę książek i eBooków, programy oraz materiały nigdzie indziej nie publikowane.


Jeśli chcesz to Ty także możesz w tym uczestniczyć i masz aż 3 opcje do wyboru:

  1. Wersja zupełnie bezpłatna - ograniczona ilość materiałów, pozwala zapoznać się z tym co można w Klubie znaleźć. Zarejestruj się bezpłatnie tutaj.
  2. 7 Dni na próbę za darmo - dostęp do wszystkich materiałów przez tydzień bezpłatnie. Przed upływem 7 dnia można napisać do nas i ze wszystkiego zrezygnować. Aby skorzystać z tej opcji zarejestruj się tutaj - konieczne będzie podanie danych karty (połączenie jest szyfrowane).
  3. Od razu pełen dostęp - skorzystaj ze wszystkiego co daje Klub Rewolucji Zdrowia wybierając jeden z pakietów dostępnych na tej stronie.