fbpx

Bezpłatna internetowa konferencja

Dążmy do prawdy w poszukiwaniu zdrowia!

Dołącz do 25.000 uczestników internetowej konferencji, by wspólnie odkrywać to, co jest przed nami zatajane.

7-10 marca 2019: 6. edycja, nowi prelegenci, nowe rozmowy o zdrowiu!


W dalszym ciągu możesz zdobyć wszystkie rozmowy i super bonusy dzięki ciekawym pakietom konferencyjnym >>

A oto prelegenci, którzy wystąpili podczas ostatniej edycji:

Dlaczego chorujemy?

To pytanie z pozoru bardzo skomplikowane. Ale jest osoba, która zna odpowiedź na to nurtujące pytanie. Profesor Siergiej Batieczko, po raz drugi na Rewolucji Zdrowia, opowie nam jakich zasad powinniśmy przestrzegać, by nie pogarszać stanu zdrowia, ale nie tylko: jakie ma rady dla tych, którzy uzdrowienia oczekują. Wyjątkowy i ekskluzywny 2-godzinny wykład i rozmowa - tylko podczas Rewolucji Zdrowia.

Prof. Siergiej Batieczko

Tłuszcze i dieta - co o nich tak naprawdę wiemy?

Człowiek oddany naturze, żyjący z dala od cywilizacji jaką znamy na codzień. Ciężkie doświadczenia zdrowotne nauczyły go jak należy słuchać organizmu i co robić, by dochodzić do zdrowia. Dzisiaj ma własne gospodarstwo, w którym hoduje ryby oraz wraz z synem produkuje zdrowotne oleje pomagające w leczeniu wielu, wielu schorzeń przewlekłych.

Bogusław Wyszyński

Układ kostny to podstawa zdrowia

Jest to zaskakujące, a jednak to prawda. Okazuje się, że problemy z układem kostnym zakłócają prawidłową pracę innych narządów. Z rozmowy dowiemy się jak zadbać o układ kostny, jakie ćwiczenia możemy zastosować, by procesy oczyszczania w organiźmie przebiegły sprawniej. Pomimo, że Grzegorz pojawiał się u nas już podczas poprzednich konferencji to jak zawsze nie zabraknie zupełnie nowych bardzo ciekawych faktów - warto śledzić tę rozmowę!

Grzegorz Jabłoński

Neurotoksyczność i stany zapalne

Dr Andre Alexander Kulisz jest praktykującym lekarzem naturopatii i międzynarodowym konsultantem w zakresie neurotoksyczności i przewlekłych stanów zapalnych. W swojej praktyce zapewnia pomoc lekarzom i rodzicom dzieci autystycznych. Choć jest to kontrowersyjne, dr Kulisz wierzy, że istnieje istotny neurotoksyczny składnik autyzmu, zespołu Aspergera, i tym podobnych. W swojej praktyce skupia się właśnie na neurotoksyczności, leczeniu powikłań poszczepiennych oraz chronicznych stanach zapalnych.

Dr Andre Kulisz

Zdrowotne właściwości olejów eterycznych

Dietetyk oraz psycholog. Pierwotnie skupiona jedynie na zdrowym odżywianiu, z czasem zrozumiała, że zdrowie bez uleczenia ducha nie istnieje. Związana z Ajurwedą, jednak nie tylko w kwestii odżywiania, lecz także aromaterapii. Podczas webinaru opowie jak możemy wykorzystywać olejki eteryczne na co dzień: jak dobierać je zgodnie z naszą doszą oraz jak możemy je stosować w chorobach – zarówno ciała, jak i duszy.  

Magdalena Matuszewska

Probiotyki i minerały - co nam naprawdę dają?

Nie ma w Polsce chyba drugiej osoby, która tak dobrze zna temat probiotyków. Jest to szczególnie istotne, gdy spojrzymy na raport NIK, z którego wynika, że 90% sprzedawanych w Polsce probiotyków nie zawiera żywych kultur bakterii.... Jak mamy być więc zdrowi? Zapytamy o to naszego gościa.

Sławomir Salerek

Zmiany w pamięci komórkowej kluczem do zdrowia

Uczucia, emocje i myśli mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Czy można wprowadzić nasz umysł theta, a tym samym zastąpić to co negatywne tylko pozytywnymi myślami, a w konsekwencji zacząć zdrowieć? Żyć bez depresji, bólu i strachu? Pani Marianna opowie nam co zrobić, by tak się właśnie mogło stać.

Marianna Bartke

Czy wybaczanie uwalnia od choroby?

Ponownie wrócimy do tematu Totalnej Biologii - Maria Brzdękiewicz od 20 lat pomaga ludziom w odzyskaniu zdrowia stosując sprawdzone metody, ale łączy to z wiedzą Totalnej Biologii. Jak sama mówi Totalna Biologia otworzyła mi oczy. Zrozumiałam, dlaczego moje choroby i sytuacje życiowe były niemal identyczne jak mojej mamy. Porozmawiamy o wybaczaniu, etapach zdrowienia i wielu innych bardzo ważnych etapach życia, które mogą mieć wpływ na nasze zdrowie.

Maria Brzdękiewicz

Jak wziąć udział w konferencji?

 • 1
  Nigdzie nie musisz wychodzić: wszystko obejrzysz na ekranie swojego komputera, tabletu lub smartfona.
 • 2
  Aby wziąć udział wystarczy się zarejestrować - podać imię i adres e-mail.
 • 3
  Konferencja jest ZA DARMO dla każdego.
 • 4
  Uważnie śledź skrzynkę odbiorczą - przed konferencją wyślemy Ci link do niej.

Rewolucja Zdrowia w liczbach

>25k
Uczestników
30
Godzin Wywiadów
87%
Deklaruje Ponowne Uczestnictwo
>1,5k
Zebranych Opinii Uczestników

Co mówią uczestnicy?


Bardzo jestem zadowolona z wiedzy jakiej dowiedziałam się podczas Konferencji. Świetnie, że takie coś jest organizowane i czekam z niecierpliwością na kolejną edycję i więcej takich wydarzeń. Dzięki temu coraz więcej ludzi jest uświadamianych i może więcej zdziałać dobrego dla swojego zdrowia. Trzymajcie tak dalej!


Natalia

Bardzo potrzebna i bardzo udana inicjatywa. Dziękujemy, że tacy ludzie jak Pan zadają sobie trud, aby przekazać innym cenną wiedzę na temat naturalnych metod leczenia. O "rewolucji zdrowia" dowiedziałam się przypadkiem z internetu, ale obejrzałam w całości i wyniosłam z niej mnóstwo ciekawych informacji. Przede wszystkim doceniam szeroki przekrój tematyczny oraz dobór wspaniałych referentów - naprawdę jestem pod wrażeniem ludzkiej wiedzy i pasji dotyczącej naturalnych metod leczenia.


Małgorzata

Osobiście uważam ze byl to bardzo pożyteczny program pelen informacji "na wage zlota". Da mnie pelen odkryć co do zmiany podejścia do sposobów leczenia i nowe spojrzenie na pewne "dyscypliny" pozwalające pozbycia sie problemów zdrowotnych.


Lucjan

Konferencja była zorganizowana w profesjonalny i ciekawy sposób. Szczególnie doceniam: możliwość darmowego uczestnictwa na żywo, różnorodność gości i podejmowanych tematów, możliwość wydłużenia czasu w razie potrzeby, wzbogacenie dodatkowymi materiałami (dogrywka z pożegnaniem, e-booki, e-maile wprowadzające/podsumowujące), konkursy z interesującymi nagrodami. Na poprawę odbioru kolejnych konferencji wpłynęło by według mnie opracowanie konspektów (zawierających konkrety) przez poszczególnych występujących i trzymanie się ich (zamiast przytaczania po raz kolejny tych samych przykładów, dygresji rodzących kolejne dygresje daleko odbiegające od tematu i niewiele wnoszące, odwoływanie się do innych-płatnych materiałów). Jeżeli możliwości by na to pozwalały, proponuję zaplanować jako ostatnie do wystąpienia danego dnia, osoby mające tendencje do hojnego dzielenia się swoją bogatą wiedzą, robiące to ze szczególną pasją, do których kierowanych jest najwięcej zapytań. Wtedy byłaby większa możliwość ewentualnego przedłużenia wystąpienia, niż gdy w kolejce oczekiwałby następny występujący.

Szczególnie chętnie zobaczyłabym/usłyszała w kolejnej edycji panów: Romana Nachta, Łukasza Lubickiego oraz pana przedstawiającego m. in. ułatwiającą zasypianie metodę oddychania, którego nazwiska niestety nie pamiętam.


Ewa

Dołącz do Rewolucji Zdrowia!

Dołącz do Rewolucji Zdrowia - uczestnictwo na żywo jest zawsze BEZPŁATNE. Obejrzysz nie tylko rozmowy z ciekawymi ludźmi świata medycyny naturalnej, ale także otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail mnóstwo cennej wiedzy - a na start BONUS: eBook "Jak zacząć własną Rewolucję Zdrowia?"

Najbliższa Rewolucja Zdrowia odbędzie się od 7 do 10 marca 2019.

Link do internetowej konferencji zostanie przesłany bezpośrednio przed jej rozpoczęciem.

 • Jak powinniśmy rozumieć chorobę i proces powrotu do zdrowia?
 • Jedzenie, które leczy – nasza nadzieja na wyzdrowienie?
 • Półki w sklepie spożywczym, czyli czego nie mówią nam producenci żywności?
 • Czy pojęcie diety powinniśmy ograniczać tylko do tego co spożywamy?
 • Szczepionki - niesłuszna krytyka czy zagrożenie dla ludzkości?
 • Gdzie kupować i co jeść we współczesnym świecie – jak chronić rodzinę przed toksycznym jedzeniem?
 • GMO, szczepienia, procedury medyczne – dlaczego państwo nie chce dać nam wyboru?
 • Medyczna marihuana – dlaczego przemysł farmaceutyczny robi wszystko by nie doszło do legalizacji?
 • Dlaczego powstaje coraz więcej regulacji uniemożliwiających korzystanie z ziół i fitoterapii?
 • Czy możliwe jest leczenie nowotworów bez chemio i radioterapii?
 • I wiele, wiele więcej spraw dotyczących leczenia i utrzymania zdrowia...
 • Partnerzy wydarzenia

  Organizator