Program Odnowy zdrowia 

i Pozytywnych Zmian w życiu

Nie możesz być sobą jeśli źle się czujesz. Dlatego:

Skieruj swoje zdrowie na właściwe tory. W 14 dni.

Program zmiany nawyków, dzięki któremu zaczniesz wreszcie dobrze się czuć.

lub zapłać przez PayPal:

Po naciśnięciu wybierz opcję "Wyślij" i samodzielnie wpisz
kwotę 197zł podczas realizowania płatności.

Wspierane w ramach projektów:

Przecież Ty dobrze wiesz, co jest potrzebne, by zdrowieć...

Jak się dzisiaj czujesz? Utknąłeś w miejscu, bo niby wiesz jak wykonać kolejny krok w kierunku zdrowia, ale brak Ci czasu, motywacji....


A może jesteś już zmęczony reżimem narzuconej diety, ćwiczeń, czujesz frustrację i brak poprawy i dalej zmagasz się z problemami zdrowotnymi?


A prawda jest taka, że niczego nie zmienisz na lepsze, jeśli sam nie poczujesz się dobrze w tym co robisz. Bo jeśli poczujesz, że to co robisz ma naprawdę sens, to możesz osiągnąć poprawę we wszystkim: w pracy zawodowej, w relacjach z bliskimi  oraz w pracy nad swoim zdrowiem.


Wszyscy wokół Ci mówią co robić i jak żyć, co zrobić by wyzdrowieć, a co zabawne większość z tych autorytetów w ogóle się ze sobą nie zgadza w wielu kwestiach. Każdy jest najmądrzejszy.  Zostajesz sam ze sobą z pytaniem: co właściwie mam robić?


Przecież chcę wreszcie poczuć się dobrze!


Dlatego powstał ten program: 336 Odnowy Zdrowia i Pozytywnych Zmian w Życiu, który opiera się na 3 elementach, które przecież doskonale znasz: ciele, głowie i duszy. Pozbawiony restrykcji, ale pokazujący krok po kroku, ze wsparciem grupy, co robić, by wreszcie poczuć, że naprawdę żyjesz.


Dlaczego 336?


336 godzin to dokładnie 14 dni. 2 tygodnie, w trakcie których będziesz mieć optymalną ilość czasu, by wdrożyć powoli i bez pośpiechu to wszystko co jest istotne, tak abyś dalej mógł kontynuować tę drogę samodzielnie. 336 także dlatego, że wiele z zadań, które będziesz wykonywać będą na tyle krótkie (od 3 do 6 minut), że na pewno sobie z nimi poradzisz dając impuls do nowego życia!

Czego możesz oczekiwać po tym programie?

336 godzin, czyli 14 dni to program, w którym będziesz jeść zdecydowanie więcej warzyw i owoców niż dotychczas. To program, który ma Ci pozwolić na to, że wstaniesz pełen energii i wypoczęty, program w którym z niecierpliwością będziesz oczekiwać kolejnego posiłku, a także wspólnych ćwiczeń.

Restart Twojego Odżywiania

Tylko w 100% odżywcze składniki - zero pustego jedzenia, które nie dostarcza energii do Twojego ciała. Nauczymy Cię jak zmienić swoje przyzwyczajenia, co można wartościowego jeść na codzień, a Twoje ciało podziękuje Ci za to witalnością, gładszą skórą i energią.

Restart Twojego Myślenia

Jak często odczuwasz wdzięczność za codzienne rzeczy? Za to, że mogłeś dziś wstać, że mogłeś zobaczyć bliskich lub że po prostu pięknie dziś świeci słońce? Czy wiesz jak ważne jest odczuwanie wdzięczności w procesach zdrowienia? Jak ważne jest odłączenie umysłu i oddanie się relaksowi? Nauczymy Cię jak krok po kroku zmieniać w sobie złe nawyki myślowe i zaaplikować codzienną dawkę relaksu. Poprawimy także Twój sen!

Restart Twojego Ciała

Codzienna porcja ruchu - bez tego nie ma mowy o zdrowieniu. Choćbyś nie wiem jak się starał, to jeśli nie włączysz ruchu do swojej codziennej rutyny to nie oczekuj dobrych rezultatów. Dzięki ćwiczeniom wideo, które otrzymasz jako uczestnik programu szybko nauczysz się jak codziennie rano poświęcając niewiele czasu rozruszać swoje ciało i nadać mu większej elastyczności.

Program 336 pomoże Ci, abyś mógł:

 • Odbudować energię
 • Zacząć naprawiać Twój układ pokarmowy, poprawić wchłanialność
 • Zmniejszyć stany zapalne w organizmie
 • Zmniejszyć bóle i napięcia
 • Wzmocnić system immunologiczny
 • Zacząć poprawiać wagę (organizm ma ją sam zacząć regulować)
 • Poczuć, że naprawdę żyjesz
 • Dać Ci ogromny impuls, by nadal utrzymywać dobre nawyki, a nawet osiągać nowe!

Obejrzyj to 10-minutowe wideo, w którym z przymrużeniem oka wspólnie prezentujemy Program 336

lub zapłać przez PayPal:

Po naciśnięciu wybierz opcję "Wyślij" i samodzielnie wpisz
kwotę 197zł podczas realizowania płatności.

Rozpocznij z nami Program 336, dzięki któremu zaczniesz wreszcie dobrze się czuć.

Nie jest istotne jak czujesz się dzisiaj, bo zawsze jest w Tobie siła, by dokonać zmian

Przed laty sama miałam problemy zdrowotne. Właściwie nie wiedziałam już w którym kierunku powinnam iść. Wiedziałam jednak, że jeśli się poddam to przegram całe moje życie. A gra o taką stawkę musi być zwycięska. Przetestowałam wiele sposobów i systemów, kompilację tego co pomogło i pomaga tym, którzy się do mnie zwracają zawarłam w tym programie.


Pamiętaj, że tak jak Ty byłam zagubiona. Łatwiej jest jednak pokonać wszystko gdy masz wsparcie. Dzięki temu programowi chcę Ci dać to wsparcie i poczucie, że nie jesteś sam na tej drodze i że naprawdę wszystko możesz.


Katarzyna Załuska - współautorka programu

Od 4 latach prowadzę bloga Polaku, lecz się sam! oraz projekt internetowej konferencji poświęconej medycynie naturalnej pod nazwą Rewolucja Zdrowia. Praca przy tych projektach to dla mnie coś więcej niż tylko praca. To możliwość dzielenia się wiedzą, która może zdziałać cuda w życiu każdego z nas.


Aby uzyskać dobre efekty trzeba włożyć w to wysiłek. Niezwykła pigułka do odwrócenia naszego losu nie istnieje, musisz sam wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie. Po to tu jestem, aby pokazać Ci kierunek i dać Ci wsparcie.


Piotr Szponarski - współautor programu

Przepisy, które pokochasz....

Damy Ci kika dni na przygotowanie i zebranie niezbędnych składników - nie przejmuj się, nie będą to super wymyślne rzeczy, których nie mógłbyś kupić w okolicy. Będą za to 100% odżywcze.


Otrzymasz listę zakupów, rozpiskę na każdy dzień oraz przypomnienie przed kolejnym tygodniem, że czas uzupełnić zapasy. Oprócz tego podpowiemy Ci czego na pewno pozbyć się z Twojej lodówki.


Ćwiczenia, które dasz radę wykonać....

Przygotowaliśmy zestaw nagrań wideo, które pomogą Ci rozpocząć ćwiczenia - nawet jeśli jesteś na bardzo początkowym etapie. 


Znajdziesz tu zarówno rozgrzewkę, jak też i ćwiczenia, które powinieneś wykonywać codziennie, by wzmacniać swoje ciało oraz rozruszać układ limfatyczny.

Porozmawiasz ze swoim wnętrzem...

Jak często poświęcasz czas, by się wyciszyć i naprawdę posłuchać swojego ciała? Pewnie niezbyt często. Program 336 pomoże Ci, abyś regularnie poświęcił przynajmniej kilka minut dziennie na uspokojenie umysłu i zgłębienie tajemnicy własnego ja.

Co otrzymasz?

Chcemy, by program był dostępny dla jak największej ilości osób. Dlatego jest w tak atrakcyjnej cenie.
To jednak jedyna edycja tego programu, który jest oferowany na takich zasadach.


Dołącz więc teraz, a otrzymasz:

 • Dobrze zbilansowaną i zdrową dietę na 14 dni
 • Program startu ćwiczeń z materiałami wideo włącznie, które pomogą Ci w codziennych zadaniach 
 • Program Poprawy Jakości Snu wraz z wyciszającymi nagraniami audio
 • Porady jak przez czas programu poradzić sobie w relacjach towarzyskich
 • Wsparcie specjalnie stworzonej grupy facebookowej, na której będziesz mógł otrzymać podpowiedzi oraz weźmiesz udział w dwóch live'ach podsumowujących pierwszy i drugi tydzień
 • Naukę jak zacząć przygodę z wyciszaniem się i pracą nad sobą
 • Porady i triki, które pozwolą przetrwać Ci najtrudniejszy okres
 • Satysfakcję zmiany w życiu, energię, a być może nawet nowych przyjaciół!

lub zapłać przez PayPal:

Po naciśnięciu wybierz opcję "Wyślij" i samodzielnie wpisz
kwotę 197zł podczas realizowania płatności.

Bonus do Programu 336

Jak zmiana to zmiana w każdym wymiarze. A sen i odpoczynek jest bardzo istotną częścią powrotu naszego organizmu na właściwe tory. Dlatego w ramach bonusu otrzymasz od nas ten specjalny program poprawy jakości snu:

Cały zestaw: eBook “Skuteczny poradnik na Dobry Sen” + nagrania audio

 • Potężna dawka informacji na temat źródeł problemów ze snem
 • 30-dniowy program 6 kroków, który zapewnia gotowe rozwiązania kwestii zaburzających rytm snu
 • Nagrania audio, które ułatwią Ci zasypianie
 • Wskazówki co robić w różnych sytuacjach, np. gdy następnego dnia masz ważne wydarzenie lub jesteś w podróży i musisz spać w nieswoim łóżku

Inwestycja w Twoje zdrowie wynosi TYLKO 197zł. A to inwestycja w Twoją przyszłość.

Skieruj swoje zdrowie na właściwe tory. W 14 dni.

lub zapłać przez PayPal:

Po naciśnięciu wybierz opcję "Wyślij" i samodzielnie wpisz
kwotę 197zł podczas realizowania płatności.

Rozpocznij z nami Program 336, dzięki któremu zaczniesz wreszcie dobrze się czuć.

© Rewolucja Zdrowia we współpracy z Clavitherapy.net I Polityka prywatności