5-8 Marca 2024. 

Zmień swoje myślenie.

Zapraszam na najnowszą edycję internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia - uczestnictwo jest BEZPŁATNE!


Tym razem całą konferencję poświęcimy pracy z głową, ego, podświadomością, manifestacją marzeń - nauczysz się tego jak zmienić wszystko w swoim życiu.


Dołącz teraz - odbierze za darmo 2 eBooki na start za darmo. Ta konferencja zmieni Twoje życie. Na lepsze.

cykliczne konferencje o zdrowiu

Rewolucja Zdrowia

Zajrzyj do Klubu Rewolucji Zdrowia przez 7 Dni za Darmo, aby uzyskać dostęp do wszystkich kilkunastu dotychczasowych edycji

Podnieś poziom swojego zdrowia.... za darmo?

Zajrzyj do sekcji "Bezpłatne Cykle Wiedzy" na naszym blogu. Choć są bezpłatne, to bardzo serio podchodzimy do tego, by dać Ci potężną dawkę wiedzy. Zajrzyj koniecznie i znajdź cykl, dzięki czemu już zrobisz swój pierwszy prozdrowotny krok.

A co jeszcze możesz zrobić?

Poznaj przebogate zasoby całej grupy Rewolucji Zdrowia:

Blog pełen zasobów

8 lat pracy zaowocowało ponad 1000 artykułów o zdrowiu - pełnych wiedzy i porad na mnóstwo tematów. Zajrzyj na blog, poznaj także bezpłatne cykle wiedzy.

Grupy na facebooku

Grupa Rewolucja Zdrowia - Dyskusje, Klub Rewolucji Zdrowia oraz Zioła - to nasze miejsce na spotkania i wymianę zdań na platformie społecznościowej.

Sklep: Artykuły z polecenia

To nie jest sklep z milionem artykułów. Tam znajdziesz tylko to co sami używamy i co z czystym sumieniem możemy polecić innym. Warto zajrzeć.

Webinary: rozmowy o zdrowiu

Na YouTube znajdziesz webinary, filmy edukacyjne - wszystko o zdrowiu. To także miejsce naszych transmisji na żywo - rozmów z ciekawymi gośćmi. Naturalnie.

Klub Rewolucji Zdrowia

Miejsce zupełnie wyjątkowe - to co najlepsze trafia właśnie tam. To strefa przeogromnych zasobów: książek, szkoleń, webinarów, wydarzeń. Poznaj szczegóły.

Cykliczne konferencje i spotkania

O zdrowiu rozmawiamy wszędzie. Cyklicznie organizujemy internetową konferencję pod nazwą... Rewolucja Zdrowia. Spotykamy się także na żywo.

Mówią o Rewolucji Zdrowia...

Dla mnie bardzo pomocna, pozwala poszerzyć horyzonty i konfrontować różne światopoglądy ,weryfikować tą wiedzę którą posiadam z tą z którą się spotykam (którą uznać za prawdziwą w świetle dzisiejszej dezinformacji, gdzie jej szukać, na jakich portalach itp.).

Lidia

Uczestniczka Rewolucji Zdrowia

Cieszę się że jesteście. dzięki za przydatne informacje na temat naturalnego leczenia. ze zniecierpliwieniem czekam na następne webinary! Pozdrawiam serdecznie.

Małgorzata

Uczestniczka Rewolucji Zdrowia

Więcej opinii o Rewolucji Zdrowia znajdziesz tutaj.

Dołącz do Grona 30.000+ Subskrybentów


Czas wykonać pierwszy krok ku poprawie Twojego zdrowia. Dołącz do grona subskrybentów, odbierz eBooka na start:

Projekt Rewolucja Zdrowia 2016 - 2024

Polityka prywatności