Bezpłatna internetowa konferencja o zdrowiu

Już tej jesieni kolejna edycja!

Rewolucja Zdrowia!

Dołącz do 25.000 uczestników internetowej konferencji, by wspólnie odkrywać to, co jest przed nami zatajane. Uczestnicz BEZPŁATNIE.

Zarejestruj się i odbierz darmowego eBooka: "Jak zacząć własną Rewolucję Zdrowia?"

Ostatnia, 6. edycja konferencji odbyła się od 7 do 10 marca: skorzystaj maksymalnie z wiedzy i powróć do tego wydarzenia, dzięki pakietom konferencyjnym.


Lista prelegentów, którzy wystąpili:

Suplementacja z głową

Bierzemy je niemal wszyscy, często bezkrytycznie i bez sprawdzenia. Nie rozumiemy zależności, nie wiemy od czego zacząć. Sebastian opowie nam jakie błędy najczęściej popełniamy, czego się wystrzegać, jak włączać suplementy do programu zdrowienia oraz na co zwracać uwagę wybierając poszczególne specyfiki.

Sebastian Sarnowicz

Profilaktyka zdrowia

Co to jest profilaktyka? Skąd się biorą zagrożenia zdrowia? Jak uniknąć lub zminimalizować zagrożenia dla zdrowia? Opowie o tym praktyk ziołolecznictwa pracujący od wielu lat. Autor poradnika „S.O.S. Ratuj się, kto chce”, prowadzący klub zdrowia pod nazwą „Wyzdrowiejesz 60" - kanału, na którym Jerzy udziela porad jak żyć zdrowo i leczyć się sposobami naturo-terapii, ziołolecznictwa oraz autoterapii.

Jerzy Drzewi

Osteopatia w odzyskiwaniu zdrowia

Fizjoterapeutka, trenerka, osteopatka. "Nie ważne jak odległe są od siebie narządy, stawy i mięśnie – wszystkie wzajemnie na siebie oddziałują. Żadna część ciała nie działa osobno. Cokolwiek dzieje się w jednym organie, powoduje – na zasadzie ogniw łańcucha – konsekwencje w innym, czynnościowo od niego zależnym." Z Mirą porozmawiamy o tych zależnościach oraz jak można pracować nad utrzymaniem równowagi ciała.

Mirka Kołodziej

Jakie nawyki wspierają zdrowie i długowieczność?

Dietetyk oraz psycholog. Praktyk TCM. Z Magdą, coachem zdrowia, porozmawiamy o zdrowej diecie oraz innych nawykach/praktykach, które wspierają zdrowie i długie życie. Poruszymy temat Niebieskich Stref, czyli miejsc, w których odsetek stulatków jest większy niż w innych strefach świata – czego możemy się od nich nauczyć? 

Magdalena Matuszewska

Pozbądź się bólu - autoterapia narządu ruchu

Obserwatorka ludzkiego ciała. Z racji wykonywanego zawodu fizjoterapeuty skupia się głównie na układzie ruchu i jego dolegliwościach. "Uważam, że ważnym elementem mojej pracy jest uświadamianie pacjentów w jaki sposób mogą sobie w domowych warunkach radzić z bólem, jak go usunąć lub zmniejszyć, jak odróżniać rodzaje bólu i uświadamiać, który ból powinien ich zaniepokoić." Porozmawiamy właśnie o tym...

Aleksandra Sagasz-Woźniak

Jak leczy apiterapia?

To ciąg dalszy rozmowy z prof. dr.hab.n.farm. Arturem Stojko – prezesem Polskiej Fundacji Apiterapii, również byłym prezesem Światowej Komisji Apiterapii „Apimondia” w Rzymie, niestrudzonym propagatorem lecznictwa opartego na miodzie i jego preparatach. Tym razem porozmawiamy o przeciwdziałaniu konkretnym schorzeniom, dzięki produktom pszczelim.

prof. Artur Stojko

Organizm, genialny lekarz

Od 25 lat zgłębia tematykę medycyny naturalnej. Promuje zdrowie i korzystanie z darów natury, poprzez profilaktykę  i wdrażanie prostych zasad utrzymania równowagi w organizmie-głównie w odniesieniu do metabolizmu i psychosomatyki. Pasjonuje się medycyną sportu i urazowości. Szczególną uwagę poświęca osobom niepełnosprawnym i uzależnionym.

Tadeusz Miszczak

Tam gdzie jest miłość wszystkiego jest w nadmiarze...

Mówi o sobie: "Poszukiwaczka prawdy, od 40 lat, zadawałam sobie pytania kim jestem, skąd przyszłam, po co, dokąd zmierzam. Poszukiwania okupione różnymi doświadczeniami życiowymi, bardzo dobrymi i bardzo złymi. Nareszcie przyszedł ten moment zrozumienia i odpowiedzi na pytania, jeszcze nie wszystkie ale na wiele. Nauczam siebie i innych przez doświadczenie. Bo doświadczenie daje zrozumienie. Mając tę wiedzę - mądrość możemy przejść przez życie CAŁKOWICIE BEZ CIERPIEŃ."

Halina Szponarska

Jak wziąć udział w konferencji?

 • 1
  Nigdzie nie musisz wychodzić: wszystko obejrzysz na ekranie swojego komputera, tabletu lub smartfona.
 • 2
  Aby wziąć udział wystarczy się zarejestrować - podać imię i adres e-mail.
 • 3
  Konferencja jest ZA DARMO dla każdego.
 • 4
  Uważnie śledź skrzynkę odbiorczą - przed konferencją wyślemy Ci link do niej.

Rewolucja Zdrowia w liczbach

>25k
Uczestników
30
Godzin Wywiadów
87%
Deklaruje Ponowne Uczestnictwo
>1,5k
Zebranych Opinii Uczestników

Co mówią uczestnicy?


Bardzo jestem zadowolona z wiedzy jakiej dowiedziałam się podczas Konferencji. Świetnie, że takie coś jest organizowane i czekam z niecierpliwością na kolejną edycję i więcej takich wydarzeń. Dzięki temu coraz więcej ludzi jest uświadamianych i może więcej zdziałać dobrego dla swojego zdrowia. Trzymajcie tak dalej!


Natalia

Bardzo potrzebna i bardzo udana inicjatywa. Dziękujemy, że tacy ludzie jak Pan zadają sobie trud, aby przekazać innym cenną wiedzę na temat naturalnych metod leczenia. O "rewolucji zdrowia" dowiedziałam się przypadkiem z internetu, ale obejrzałam w całości i wyniosłam z niej mnóstwo ciekawych informacji. Przede wszystkim doceniam szeroki przekrój tematyczny oraz dobór wspaniałych referentów - naprawdę jestem pod wrażeniem ludzkiej wiedzy i pasji dotyczącej naturalnych metod leczenia.


Małgorzata

Osobiście uważam ze byl to bardzo pożyteczny program pelen informacji "na wage zlota". Da mnie pelen odkryć co do zmiany podejścia do sposobów leczenia i nowe spojrzenie na pewne "dyscypliny" pozwalające pozbycia sie problemów zdrowotnych.


Lucjan

Konferencja była zorganizowana w profesjonalny i ciekawy sposób. Szczególnie doceniam: możliwość darmowego uczestnictwa na żywo, różnorodność gości i podejmowanych tematów, możliwość wydłużenia czasu w razie potrzeby, wzbogacenie dodatkowymi materiałami (dogrywka z pożegnaniem, e-booki, e-maile wprowadzające/podsumowujące), konkursy z interesującymi nagrodami. Na poprawę odbioru kolejnych konferencji wpłynęło by według mnie opracowanie konspektów (zawierających konkrety) przez poszczególnych występujących i trzymanie się ich (zamiast przytaczania po raz kolejny tych samych przykładów, dygresji rodzących kolejne dygresje daleko odbiegające od tematu i niewiele wnoszące, odwoływanie się do innych-płatnych materiałów). Jeżeli możliwości by na to pozwalały, proponuję zaplanować jako ostatnie do wystąpienia danego dnia, osoby mające tendencje do hojnego dzielenia się swoją bogatą wiedzą, robiące to ze szczególną pasją, do których kierowanych jest najwięcej zapytań. Wtedy byłaby większa możliwość ewentualnego przedłużenia wystąpienia, niż gdy w kolejce oczekiwałby następny występujący.

Szczególnie chętnie zobaczyłabym/usłyszała w kolejnej edycji panów: Romana Nachta, Łukasza Lubickiego oraz pana przedstawiającego m. in. ułatwiającą zasypianie metodę oddychania, którego nazwiska niestety nie pamiętam.


Ewa

Dołącz do Rewolucji Zdrowia!

Dołącz do Rewolucji Zdrowia - uczestnictwo na żywo jest zawsze BEZPŁATNE. Obejrzysz nie tylko rozmowy z ciekawymi ludźmi świata medycyny naturalnej, ale także otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail mnóstwo cennej wiedzy - a na start BONUS: eBook "Jak zacząć własną Rewolucję Zdrowia?"

Najbliższa Rewolucja Zdrowia odbędzie się jesienią 2019.

Link do internetowej konferencji zostanie przesłany bezpośrednio przed jej rozpoczęciem.

Takie między innymi tematy poruszamy podczas Rewolucji Zdrowia:


 • Jak powinniśmy rozumieć chorobę i proces powrotu do zdrowia?
 • Jedzenie, które leczy – nasza nadzieja na wyzdrowienie?
 • Półki w sklepie spożywczym, czyli czego nie mówią nam producenci żywności?
 • Czy pojęcie diety powinniśmy ograniczać tylko do tego co spożywamy?
 • Szczepionki - niesłuszna krytyka czy zagrożenie dla ludzkości?
 • Gdzie kupować i co jeść we współczesnym świecie – jak chronić rodzinę przed toksycznym jedzeniem?
 • GMO, szczepienia, procedury medyczne – dlaczego państwo nie chce dać nam wyboru?
 • Medyczna marihuana – dlaczego przemysł farmaceutyczny robi wszystko by nie doszło do legalizacji?
 • Dlaczego powstaje coraz więcej regulacji uniemożliwiających korzystanie z ziół i fitoterapii?
 • Czy możliwe jest leczenie nowotworów bez chemio i radioterapii?
 • I wiele, wiele więcej spraw dotyczących leczenia i utrzymania zdrowia...

Partnerzy wydarzenia

Organizator