Dzień 1 Konferencji

Dzień dobry!

Przeczytaj uważnie te informacje. Otrzymałeś dziś SMSa z przypomnieniem o starcie konferencji Rewolucja Zdrowia. Takiego SMSa z przypomnieniem wysyłam Ci tylko 1 raz - dzisiaj. Jutro już go nie otrzymasz. Wszystkie linki są wysyłane na Twój adres e-mail, dlatego bardzo Cię proszę: jeśli nie widzisz emaili ode mnie, spróbuj je odnaleźć. Bo one na pewno są.

E-maile często wpadają do podfolderów, czasami SPAMU. Jeśli go nie odnajdziesz to ominą Cię kolejne dni konferencji oraz mnóstwo ciekawych podsumowań i wartościowych linków. Dzisiaj taki email wysłałem Ci ok. 9 rano - sprawdź czy go masz. Jeśli nie, to tutaj znajdziesz instrukcję jak go odnaleźć: https://polakuleczsiesam.pl/dlaczego-otrzymalem-e-maila-rejestracji/ 

Zgodnie z obietnicą podaję Ci także link do 1. dnia konferencji - dziś 2 bardzo ciekawe rozmowy: Stanisław Penksyk, który opowie m.in. o podświadomości i sposobach na powrót do zdrowia oraz Bogusław Wyszyński - o chorobach przewlekłych, jak odnaleźć drogę do wyzdrowienia.  

Linki na kolejne dni konferencji otrzymasz każdego dnia rano bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail. Życzę miłych wrażeń i dużo inspiracji!


Do zobaczenia!
Piotr