Dzień dobry!

Klub Rewolucji Zdrowia

Dziękuję, że jesteś z nami!

Subskrypcja: Pakiet Mam Wszystko

Witam w Klubie Rewolucji Zdrowia!

Super, że tu jesteś! Dzięki członkostwu będziesz miał dostęp do najlepszych materiałów, informacji z pierwszej ręki oraz zniżek na seminaria. Mam nadzieję, że zechcesz pozostać z nami jak najdłużej, w kazdej chwili możesz jednak zrezygnować pisząc na info@polakuleczsiesam.pl - subskrypcja zostanie wówczas zakończona z końcem bieżącego okresu.


Co musisz teraz zrobić?

Jeśli już wcześniej założyłeś sobie konto w Klubie to wyloguj się i zaloguj ponownie. 

I korzystaj!


  1. Jeśli jeszcze nie miałeś konta i się nie rejestrowałeś to na podany przez Ciebie adres email został wysłany email z linkiem, w którym prosimy o dokończenie rejestracji. Kliknij w link.
  2. Wyświetli się strona, na której podasz wymagane informacje, a następnie kliknij Rejestruj.
  3. Wyślemy Ci jeszcze jeden email z linkiem z  potwierdzeniem adresu i aktywacją konta. Kliknij w niego. 
  4. Zaloguj się do Klubu i korzystaj do woli!

UWAGA! Emaile potrafią czasem wpaść do spamu lub w podfoldery. W razie gdyby email nie dochodził to koniecznie zaloguj się do swojej poczty przez stronę, np. jeśli używasz poczty Gmail to wejdź na stronę gmail.com i tam zaloguj się do swojej poczty, a następnie zajrzyj w podfoldery. Tu znajdziesz pomoc dla różnych kont pocztowych w razie gdybyś miał problemy.

Powiadomienia Facebook Messenger: koniecznie zapisz się na powiadomienia na Facebook Messengera. W razie kłopotów z emailem zawsze pozostaniemy w kontakcie. Otrzymasz tylko najważniejsze wiadomości:

Powodzenia!


Piotr Szponarski

Rewolucja Zdrowia


Rewolucja Zdrowia 2016-2020