Jak w 3 dni poświęcając po 3 minuty dokonać
6 pozytywnych zmian w Twoim zdrowiu i życiu?

Zawsze masz wymówkę, że nie możesz zacząć zmieniać swojego zdrowia i nawyków? Że brak Ci siły, czasu, motywacji? Zacznij od tych 6 drobnych pozytywnych zmian, które dadzą pozytywny impuls Twojemu zdrowiu i życiu. Nowemu życiu.

zacznij zmieniać nawyki zdrowotne.

weź udział za darmo.

Nigdy nikomu nie udostępniamy Twoich danych, zawsze masz prawo zrezygnować z otrzymywania emaili. Polityka Prywatności

To naprawdę działa!

Zostało naukowo dowiedzione, że małe zmiany wykonywane regularnie mają większe szanse na sukces. Wg filozofii Kaizen duże rezultaty pochodzą z wielu małych zmian zgromadzonych w czasie.

Celem tej filozofii  jest stałe zastępowanie marnotrawstwa czynnościami dodającymi wartości i energii.  Czy rzeczywiście jesteśmy w stanie ulepszyć, usprawnić, udoskonalić siebie i swoje życie dzięki tej filozofii? Tak. Zapytasz może dlaczego? Ponieważ małe kroki wdrażane w nasze życie stopniowo, powodują że przestajemy się bać zmiany. Zabezpieczają nas przed niszczycielskimi skutkami lęku.


Imai Masaaki - ojciec Kaizen

Zmiana jest możliwa w każdym momencie i jest naszą świadomą decyzją. To co nas w życiu spotyka (także choroby) to dokładne odbicie naszych myśli i tego co mamy w sercu, a czym przy okazji emanujemy na zewnątrz. Bądź zmianą, której pragniesz, zmień nastawienie, myślenie bo energia podąża za myślą, więc to co odczuwasz w sercu, czym emanujesz, będzie się manifestowało w Twojej rzeczywistości.


Gregg Braden - autor, filozof

Weź udział w tej zmianie, a sam się przekonasz, że działanie małymi krokami ma sens:

ZRÓB 6 MAŁYCH ZMIAN W ŻYCIU. TO NIC CIĘ NIE KOSZTUJE.

Nigdy nikomu nie udostępniamy Twoich danych, zawsze masz prawo zrezygnować z otrzymywania emaili. Polityka Prywatności

© Rewolucja Zdrowia I Polityka prywatności