Dzień dobry!

Klub Rewolucji Zdrowia

Dziękuję, że jesteś z nami!

Subskrypcja: Mam Wszystko

Rewolucja Zdrowia Wiosna 2024

Oto wszystkie nagrania z Rewolucji Zdrowia wiosna 2024. 

Dzień 1


0:00 - Wstęp

14:25 - Rozmowa 1: Paweł Sado, Magda Mleczkowska

1:15:11 - Rozmowa 2: Mirosław Surma


Opis


Paweł Sado, Magdalena Mleczkowska

Przemiła para z kanału Świadomość Quantum 2.0 - skupiliśmy się na problemie niepodejmowania działania, czyli nielubianego przez mnie słowa 'prokrastynacja'. Magda zwróciła uwagę na ważny aspekt, że ten problem to często jest strach, który blokuje nas przed podejmowaniem działania. Nie-działanie jest wynikiem także braku energii życiowej, którą sami sobie ograniczamy nie czyniąc drobnych kroków, które wychodzą poza naszą strefę komfortu. To z kolei często łączy się z brakiem dostatecznej wiedzy o nagrodzie jaka nas czeka za to, że zrobimy ten krok i efektach z nim związanych.

 

Paweł znakomicie podsumował rozmowę słowami: "Szczęście jest świadomym wyborem", a to znaczy, że może stać się ono udziałem każdego z nas. Trzeba w to tylko uwierzyć i.... je wybrać.

 

Jeśli chcesz więcej informacji o działaniach Magdy i Pawła to odsyłam Cię do ich social mediów, a w szczególności:

  • ich kanał na Youtube Magda i Paweł - Świadomość Quantum 2.0 - link
  • grupa facebookowa Świadomość QUANTUM 2.0 - link - warto być w tej grupie, aby zapisywać się na kolejne wydarzenia


Mirosław Surma

Pan Mirosław przekazał nam wiele istotnych informacji o tym od czego w ogóle należy zacząć, aby zacząć wpływać na układ nerwowy. A połączeń i wzajemnych oddziaływań w organiźmie jest mnóstwo, jednak kluczowy początek to ponownie: układ pokarmowy, jelita. Zwłaszcza zniszczona flora bakteryjna, "wyślizgane" kosmki jelitowe, a tym samym ograniczona wchłanialność mikroelementów powodują brak wysycenia poszczególnych organów, w tym tarczycy, a to przekłada się na niewłaściwe działanie układu nerwowego, prowadząc na przykład do depresji, rozdrażnienia oraz nawet niechęci do działania!

 

Istotną rolę w procesach właściwego funkcjonowania tarczycy jak też, o czym mało osób wie, układu pokarmowego spełnia jod. Jego brak to między innymi zaburzenia we właściwym przesuwaniu pokarmu. Poruszyliśmy temat suplementowania się jodem w różnych stanach zdrowotnych tarczycy. Biorąc pod uwagę ogólne niedobory jakie mamy wszyscy nie dostarczając sobie jodu wraz z pożywieniem warto jest włączyć jego suplementację w ilości 150-200 mikrogramów co przekłada się na przykład na około 20 kropli Iodici.

 

  • Interesujące materiały na temat tarczycy i jodu na kanale Pana Mirosława - link
  • Link do naszej poprzedniej rozmowy 'Jod i tarczyca - wszystko co musisz wiedzieć' - link
  • Więcej o preparacie Iodica - link

Dzień 2


0:00 - Wstęp

4:38 - Rozmowa 1: Adam Bańkowski

1:04:03 - Rozmowa 2: Sebastian (Dijon) Dutkiewicz


Opis


Adam Bańkowski

Adam przedstawił nam jak podejść do kwestii medytacji z punktu widzenia osoby początkującej. Zasugerował nam, że na samym starcie warto zacząć od medytacji prowadzonych, gdyż wszystko co musimy robić to zrelaksować się i wsłuchać w głos osoby prowadzącej. Kolejne etapy to już samodzielne medytowanie, ale to właśnie ono pozwala nam zbliżyć się do samych siebie, poczuć obecność tu i teraz. A jest to niezwykle ważne także w kontekście komunikacji z podświadomością, która jest dwukierunkowa. Według Adama nie zawsze komunikacja z naszej strony musi dotyczyć konkretnej rzeczy lub stanu, której/którego pragniemy, gdyż dzięki medytacji będąc bliżej siebie powodujemy, że podświadomość będzie w naszym życiu tworzyła korzystne zmiany. 

 

Adam podkreślił jak ważne jest słuchanie ciała, które jest papierkiem lakmusowym tego co mówi podświadomość.  I właśnie umiejętność wsłuchania się w nie jest w stanie pokazać drogę, którą należy podążać.

 

Skuteczność medytacji można mierzyć poprzez badanie poziomu stresu poprzez współczynnik HRV - zmienność rytmu zatokowego serca. Jak znaleźć aplikację w telefonie, która to mierzy? W Google Play Store lub w App Store na iPhone wpisz HRV - wyskoczy wiele aplikacji to mierzących.

BONUS: nagrania od Małgorzaty Leszczyńskiej (miała pierwotnie wystąpić), które nie były do tej pory publikowane, są więc specjalnie dla uczestników Rewolucji Zdrowia:

  1. Medytacja "Co Mogę Zrobić Już Dziś" - posłuchaj
  2. Medytacja "Linia Czasu" - posłuchaj

 

Obydwie medytacje można pobrać na swój komputer - otwierając je np. w przeglądarce Chrome kliknij 3 kropeczki, a następnie naciśnij 'Pobierz'.

Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o tym co robią Adam i Małgorzata to zajrzyj pod te linki:

Sebastian (Dijon) Dutkiewicz

Jeśli nie słuchałeś tego wykładu to odsłuchaj go teraz. Bo Sebastian znakomicie wyjaśnił nam to co jest powodem tego, że nieraz nie chcemy pokonywać wewnętrznych oporów do działania. 

 

Sebastian wręcz "łopatologicznie" rozłożył na czynniki pierwsze to jak istotne jest zaglądanie do swojego wnętrza, bo od tego zaczyna się absolutnie wszystko w Twoim życiu - to tam znajdujesz podpowiedzi do tego co powinieneś robić, jak jeść, oceniać co będzie dla Ciebie dobre a co nie. 

 

Sebastian mówi: "Kiedy patrzymy na swoje zdrowie, kiedy chcesz być zdrowy, to najpierw musisz poukładać swój mental, musisz poukładać przekonania w swojej głowie". Sięga on w swoim podejściu do wielu narzędzi, jak choćby totalna biologia, ale nie tylko, które pomagają ułożyć nam wszystkie klocki do tego, by wiedzieć co dalej robić, a czego nie. 

 

Moje krótkie podsumowanie nie jest w stanie oddać jak doskonale poukładane są wszystkie fragmenty tego wykładu, bo jego po prostu TRZEBA WYSŁUCHAĆ. Dzięki temu logicznie poukładasz sobie także i to, że niechęć i opór wynika z niezrozumienia siebie - a to Ty wiesz jak żyć i Twoje wewnętrzne "ja" podpowie Ci wszystko czego potrzebujesz.

 

Szkolenia, o których mówił Sebastian na stronach https://7element.pl 

Dzień 3


0:00 - Wstęp

4:45 - Sylwia Sikorska i Honorata Lubiszewska

1:04:43 - Iwo Ina Łaźniewska


Opis


Sylwia Sikorska, Honorata Lubiszewska

Dziewczyny świetnie się uzupełniają - wręcz jakby rzeczywiście ich umysły były połączone do tego, aby przekazywana wiedza była płynna i spójna. Prowadząc kanał Wysokie Wibracje włączają do tłumaczenia podstawy naukowe wielu procesów tym samym przekonując nawet i tych, którzy mają sceptyczne podejście do kwestii duchowości.

 

Sylwia i Honorata opowiedziały nam o 4 etapach przechodzenia swojej świadomości: zrozumienia, twórcy, świadomość duszy, świadomość ducha. Każdy z nich charakteryzuje się innym spojrzeniem na naszą fizyczność oraz nasze myśli i emocje. 

 

Bardzo piękną myślą było stwierdzenie, że nie po to podejmujemy te wszystkie działania, aby "robić sobie samemu lepiej w życiu" (to jest tylko efekt uboczny), ale po to by realizować cel naszego życia, czyli tę część której wiele osób tak bardzo poszukuje.

Jak znaleźć więcej informacji?

Iwo Ina Łaźniewska

Iwo to także przykład osoby, która próbuje łączyć to co ma podstawy naukowe z tym co bywa nieuchwytne - tym razem w pięknym procesie zwanym jako świadomy dialog z ciałem. 

 

Ten dialog umożliwia rozpoznanie sygnałów, które daje nam ciało, a tym samym wskazówek do tego co dalej powinniśmy robić w życiu. Dotyczy to zwłaszcza osób zagubionych, nie potrafiących znaleźć swojej ścieżki, ale także zmagających się z problemami zdrowotnymi. Cały ten obszar pracy Iwo nazwała jako bodyfulness - niejako w opozycji do mindfulness - aby podkreślić jak ważne jest wsłuchiwanie się w ciało. Jej praca z klientami polega także między innymi właśnie na ruchu - niewymuszonym, umożliwiającym indywidualne poszukiwanie komfortu i stanu dobrego samopoczucia. I to rzeczywiście działa - bardzo interesujący był podany pod koniec webinaru przykład z mostkiem oraz uczuciami.

 

Więcej informacji:

Dzień 4


0:00 - Wstęp

4:50 - Ewa Naider

1:06:47 - Piotr Szponarski


Opis


Ewa Naider

Ewa skupiła się we wczorajszym wykładzie na wytłumaczeniu nam pojęcia jasnych myśli. Czym więc one są? To sposób traktowania tego wszystkiego co kłębi się w naszej głowie bez oceniania tego czy jest to dobre czy złe.  To także swego rodzaju akceptacja dla pojawiających się myśli negatywnych, gdyż umysłu nie sposób kontrolować przez całą dobę. To wreszcie wg Ewy droga do osiągnięcia wewnętrznego spokoju i akceptacji.

 

Sporą część Ewa poświęciła także na wyjaśnienie skąd się biorą niejasne myśli oraz tego, że nie zawsze one muszą być "nasze", tzn. mogą pojawiać się w efekcie warunkowania, a nawet i tego co pozostało po naszych poprzednich wcieleniach.

 

W swojej pracy Ewa nie chce ingerować w totalną odmianę sposobu myślenia swojego klienta, a raczej w uświadomieniu mu i akceptacji tego co się dzieje, uspokojenia głowy i przywrócenia mu... jasnych myśli za pomocą różnych technik: mogą to być techniki oddechowe, rebirthing i wiele innych, którymi Ewa w swojej wieloletniej praktyce się posługuje.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i skontaktować się z Ewą to zajrzyj na jej facebooka. I choć jak sama mówi nie prowadzi regularnej strony, nie publikuje postów czy filmów to tak się dzieje, że ludzie sami ją znajdują na drodze swojego rozwoju. Jeśli więc chcesz się z Ewą skontaktować to właśnie najlepiej poprzez Messengera na jej facebooku.

Piotr Szponarski

Ostatnia część Rewolucji to mój autorski wykład, w którym zwróciłem się ku wyjaśnieniu tego czym de facto są nasze pragnienia - a właściwie uświadomieniu, że... one wszystkie już istnieją. Bo jesteśmy istotami wielowymiarowymi, które zgodnie z tym co mówi już nauka, fizyka kwantowa, podróżują pomiędzy równoległymi światami. Naszymi Myślami, Emocjami i Działaniem dostrajamy się do częstotliwości tych światów modyfikując naszą ścieżkę.

 

Kluczem do wielu zmian jest odpuszczenie ograniczeń jakie nakłada na nas mózg i przejście w Tryb Boski, tryb nie posiadający ograniczeń - bo taki jest Bóg, taki jest Wszechświat. Tryb człowieczy nakłada ograniczenia, co do których później jesteśmy absolutnie przekonani - do tego stopnia, że wierzymy, że określone zmiany są niemożliwe.

 

Na koniec dałem jeszcze 3 sposoby na to, aby przyspieszyć realizację i manifestację pragnień poprzez wzmocnienie emocji, podejmowaniu decyzji i koncentrowaniu się na działaniu bez myślenia o celu.


A jeśli chcesz popracować ze mną... 🙂

...odbyć 2 sesje, w ramach których nauczę Cię jak eliminować z życia negatywne przekonania, jak odrzucać ograniczenia i jak pracować, aby wykonywać realny postęp w Twoim życiu ➡ to zarezerwuj miejsce Za Połowę Ceny.

Rewolucja Zdrowia 2016-2024